כתבות ומאמרים
 
המדריך לכאב ראש.... מומלץ להתחיל כאן את הביקור באתר! ..... מקריאת כתבה זו תוכל/י לדעת טוב יותר איזה סוג של כאב ראש או פנים יש לך. היות ולא כל כאב ראש הוא מיגרנה, כתבה תפנה אותך לקריאת המידע המתאים לך ביותר.
מהי מיגרנהלא כל כאב ראש הוא מיגרנה. מיגרנה היא כאב ראש חזק מאוד מלווה בבחילה ורגישות לאור לרעש. לעיתים המיגרנה מלווה בתופעות נוירולוגיות הקרויות אורה. בכתבה הסבר מהי מיגרנה, צורותיה השונות כולל בילדים והטיפול בה. דר' אמנון מוסק
מדריך לטיפול תרופתי במיגרנהפה מתואר מהו הבסיס לטיפול תרופתי במיגרנה, מהן התרופות לטיפול בהתקף, למניעת התקפים נוספים וטיפולים לא תרופתיים.
כאב ראש של גברים: הכאב המקבציזהו כאב ממנו סובלים בעיקר גברים! והוא כנראה כאב הראש הקשה ביותר שישנו (!!). הכאב נוטה להופיע בסתיו או באביב במחזוריות שנתית, במקבצים למשך כמה שבועות בהם תוקף כמה פעמים ביום. עם הכאב העין נהיית אדומה ודומעת או שהנחיר נסתם או דולף. הכאב נמשך כשעה אבל אחריו ההרגשה היא של תשישות ועייפות. בכתבה הסבר על הכאב, הגורמים לו ועל הטיפול בו. לכאב המקבצי יש טיפול!
טריגמינל נוירלגיה וכאבי פניםבכתבה ניתן הסבר מהם כאבי פנים ומה ההבדל בינם וכאב ראש אחר. יתוארו הסוגים השונים של כאבים בפנים וינתן הסבר ממה הם נגרמים ועל אפשרויות הטיפול בהם. טריגמינל נאורלגיה כאב ממפרק הלסת שיניים וכאב ראש
נשים וכאב ראשנשים סובלות יותר מגברים מכאב ראש. קרוב לוודאי יש לכך קשר הורמונלי. בכתבה מתוארים מצבים שכיחים של כאב ראש בנשים ואיך להתמודד איתם. כאב ראש במחזור גלולות וכאב ראש כאב ראש בהריון כאב ראש לאחר הפסקת המחזור כאב ראש וטיפול הורמונלי
כאבי ראש בהריוןהידעת שכ 70% מהנשים מדווחות על שיפור במיגרנה במהלך ההריון? עם זאת, כאבי ראש הם תופעה לא נדירה במהלך הריון. בכתבה הסבר על מהות כאב הראש בהריון, סוגי כאב ראש שחשוב להכירם בזמן ההריון, מתי חשוב לפנות לרופא ואיך להתמודד עם כאב ראש בהריון באמצעים תרופתים ולא
כאבי ראש בילדיםילדים סובלים מאותם כאבי ראש שיש למבוגרים! בכתבה יתואר איך מתבטאים כאבי ראש בילדים, צורות מיוחדות של כאב ראש בילדים, סיבות מיוחדות לילדים שגורמות לכאב ראש ואיך להתמודד עם כאב ראש בילדים.
כאב ראש בגיל המבוגראנשים מבוגרים סובלים כמו כולם מכאבי ראש. אבל, הסיבות לכאב ראש בגיל המבוגר שונות מבצעירים ודורשות טיפול שונה. בכתבה יתוארו כאבי ראש המופיעים בעיקר בגיל המבוגר ויינתנו גם המלצות לטיפול.
כאבי ראש ותזונהכל מי שסובל מכאב ראש כבר שמע ששוקולד, יין אדום וגבינה צהובה יכולים לגרום לכאב ראש. האם זה באמת נכון? הקשר הידוע בין תזונה וכאב ראש ומה כדאי לעשות עם זה, הם נושאי כתבה זו.
כאבי ראש הנובעים משריריםאם יש לך כאב ראש, טוב לדעת שהכאב יכול להיגרם לפעמים מדברים שיכולים להגיב לטיפולים לא מסובכים, ושניתן אפילו לבצע לבד. בכתבה זו אציג לפניכם כאבי ראש שנגרמים ממתח שרירי, דרכים לזהות כאבים כאלו ושיטות לטיפול עצמי.
על הקשר בין כאבי ראש וסינוסיטיסכאן ינופץ מיתוס! הקשר האמיתי בין סינוסיטיס וכאב ראש יתואר, איך לדעת אם יש לך כאב כזה ומה לעשות בהתאם.
על הקשר בין כאבי ראש והפרעות ראייהרבים חושבים שכאב הראש שלהם נגרם בגלל הפרעות ראיה. ברוב המקרים זה לא נכון! כאן תקראו על הקשר האפשרי בין עיניים וכאב ראש, איזה סוגי כאב הם גורמים ומה לעשת.
כאבי ראש בזמן יחסי מיןלמרבה המזל זוהי תלונה לא שכיחה אבל מפחידה וכמובן מטרידה מאוד. ישנם כמה סוגים של כאבים מסוג זה ובכתבה מוסבר מקורם ומה לעשות אם יש לך כאב כזה.
עצות שימושיות לטיפול בכאב ראש איך להתמודד לבד עם כאב הראש שלך על ידי דברים פשוטים שיכולים לעזור גם ללא תרופות: שינה אוכל ואחרים
עצות שימושיות לטיפול בכאב ראש IIעצות שימושיות לעזרה עצמית כדי למנוע התפתחות כאבי ראש. על השימוש בתזונה ויציבה נכונה.
קיץ, חום וכאבי ראשכשמגיע הקיץ עלולים להתגבר גם כאבי הראש. החום, האור החזק ולעיתים השינוי במזג האוויר עצמו יכולים להיות גורם לכך. בנוסף, כאבי ראש יכולים להיות סימן להתפתחות מכת חום שהינה תופעה בעלת סיכון וחשוב להכירה.
כאב ראש כרוני: איך יצאתי מזהזהו סיפורו האישי של עורך דין מניו-יורק שסבל שנים רבות מכאב ראש כרוני. אפילו שעבר הרבה עם רופאים, לא ידע עורך דין בראון שניתן לטפל בכאב שלו. בכתבה זו הוא מספר את סיפור הסבל האישי שלו ואיך לבסוף הוא הצליח לצאת מזה. סיפור חובה לסובלים מכאב ראש!
מיתוסים מול עובדותעולם כאב הראש רווי במיתוסים. לא כל מה ש"שכולם יודעים" הוא תמיד נכון, וכאן מסופר על האמת שמתחת לדברים.
תרופות לטיפול בכאבכאן תמצאו סקירה של מגוון התרופות המשמשות לטיפול בכאב ראש ובכאב בכלל והסבר מתי ומדוע נעשה שימוש בהן.
החדשות בהרחבהכל החדשות מוצגות כאן בהרחבה
האם צריך לבצע בדיקת CT ראש לבירור כאבי ראש?כמעט אצל כל מי שסובל מכאבי ראש עולה השאלה אם הוא צריך לבצע בדיקת CT של הראש. השאלה ברורה. אדם מרגיש שיש לו כאב בראש והוא חושש שמשהו קורה בראש שלו. הפתרון ההגיוני עבורו הוא לכן לעשות צילום של הראש ולראות מה קורה בפנים.